Wolontariusze VLO na Gali Caritas

W dniu 20 stycznia 2024 roku w uroczystej Gali Wolontariatu Caritas Archidiecezji Lubelskiej uczestniczyła „Piątka” uczniów naszego Liceum, wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas. Nasze SKC otrzymało dyplom za udział w Konkursie „4 razy WY”, organizowanym dla szkolnych kół Caritas, działających w Archidiecezji Lubelskiej.

Podczas Gali cenne wyróżnienie w kategorii Wolontariusz Roku otrzymała Klaudia Boras z 4g. Nagroda, honorująca jej szczególny wkład w prace naszego SKC w poprzednim roku szkolnym, jednocześnie uwzględnia zaangażowanie i współpracę wielu zaangażowanych uczniów – wolontariuszy naszej szkoły.

Relację medialną z Gali można zobaczyć na stronie lokalnej gazety.

Gala Caritas za nami. Wszystko co robią, płynie prosto z serca – Dziennik Wschodni

Cieszymy się i bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły za okazane dotychczas serce. Zapraszamy do dalszej współpracy w realizację przedsięwzięć charytatywnych w 2 semestrze. Najbliższa, smakowita akcja „Walentynkowe serduszka” czeka nas zaraz po feriach, już w tym tygodniu można zgłaszać swój udział w akcji.

Opiekunowie SKC:

Ewa Wiśniewska-Matraszek

S. Joanna Czyżycka

Ryszard Obarski