SBO – MAMY TO!

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku głosowania przeprowadzonego w dniu 22 listopada br. do etapu realizacji w ramach SBO przeszły następujące projekty:

PROJEKT MAŁY „S”: Pufy dla uczniów (491 głosów) oraz Kostek dla piątki (190 głosów)

PROJEKT ŚREDNI „M”: Water & 5 lo’clock (470 głosów)

PROJEKT DUŻY „L”: Lodówka jak z bajki (519 głosów)

W głosowaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz pozostali pracownicy szkoły. Łączny budżet, który otrzymaliśmy na realizację projektów wynosi 4 000 zł. Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja, realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.

Dziękujemy za wszystkie głosy, a autorom zwycięskich projektów gratulujemy pomysłów oraz przedsiębiorczości!

Szczegóły na tematy projektów oraz głosowania znajdziecie na Instagramie sbo_vlo.

Działania są realizowane w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 oraz finansowane ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, a także ze środków Gminy Lublin.