MATURA 2023 – TERMIN DODATKOWY

Drodzy Absolwenci,
Plan egzaminu maturalnego w terminie dodatkowym (1 – 19 czerwca 2023 r.) został zamieszczony w zakładce „MATURA”. Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.15 (na egzaminy poranne), 13.15 (na egzaminy popołudniowe). Przypominamy o konieczności okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość (dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty, paszport) oraz pasków do kodowania arkuszy.
Telefony, smartwatche, wszelkie urządzenia telekomunikacyjne i inne rzeczy osobiste należy zdeponować przed wejściem na salę egzaminacyjną (zamykana szatnia).

UWAGA!
Szkoła zapewnia materiały pomocnicze tj. słowniki poprawnościowe (na egzamin z języka polskiego w Formule 2015), tablice matematyczne i tablice stałych  i wzorów fizyko-chemicznych (odpowiednich do formuły egzaminu). Natomiast we własnym zakresie należy zabezpieczyć przybory dozwolone „Komunikatem dyrektora CKE o materiałach i przyborach pomocniczych” (treść komunikatu – zakładka „PRZYBORY”) na poszczególnych egzaminach, uzależnionych od formuły (szkoła nie zapewnia kalkulatorów prostych i naukowych!!).