,,Świadomi” w V LO

Hej,

Jesteśmy grupą uczennic z klasy 3e i bierzemy udział w tegorocznej edycji olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii”. Nasz projekt społeczno-edukacyjny ,, Świadome lęku” skupia się na temacie, jakim jest zdrowie psychiczne. Głównym celem naszej akcji jest poszerzenie wiedzy uczniów, rodziców oraz naszych internetowych beneficjentów w wyżej już wspomnianej tematyce.

W ramach działania nasz zespół we współpracy ze szkolnym pedagogiem – Panem Piotrem Ruśniakiem – planuje przeprowadzić prelekcje o stresie w klasach pierwszych i drugich. Podczas naszych zajęć dowiecie się, czym jest stres, jak sobie z nim radzić oraz gdzie możecie szukać wsparcia. Po zajęciach uczniowie będą mogli sprawdzić swój poziom wiedzy w przygotowanym przez nas quizie, a na zwycięzców będą czekać słodkie upominki. 😊

Jako ciekawostkę, możemy Wam zdradzić, że podczas ostatniej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Lublin (11.01.2022) udało nam się nawiązać z nią współpracę. Już w najbliższym czasie będziecie mogli zaobserwować efekty naszej współpracy. 

Tymczasem, zapraszamy Was na nasze profile w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o postępach naszego projektu.

Jeśli chcielibyście, aby jakiś temat (eskalujący w dziedzinie zdrowia psychicznego) został przez nas poruszony w zbliżających się postach/filmach, możecie śmiało do nas napisać w wiadomości prywatnej na Instagramie naszego projektu.

Mamy ogromną nadzieję, że Wy też dołączycie do naszej rodziny Świadomych!