Szkolny Projekt „Dar serca” mikołajki dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Matczynie

Dobroć, wrażliwość, czułość i pomoc potrzebującym – to wartości ważne dla młodych organizatorów Szkolnego Projektu „Dar serca”. Uczniowie z klas: 3h, 3f, 3c, 1a, 1b, 1c, 1g zebrali fundusze, zakupili, zapakowali i zawieźli prezenty podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Matczynie. Akcja ta organizowana jest już po raz 12 w V LO i zrzesza ludzi, którzy rozumieją potrzeby dzieci  inaczej niż wszyscy patrzących na świat.

W tym roku szkolnym akcji patronowały: Pani Beata Jezierska Dyrektorka V LO im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie – społeczniczka zaangażowana w sprawy młodzieży oraz panie: Agata Kępka wieloletnia koordynatorka projektu, Marzena Drozd wieloletnia uczestniczka projektu – wicedyrektorki szkoły.

Akcja zorganizowana została przez: Monikę Salecką i Magdalenę Kobylińską – koordynatorki projektu w V LO odpowiedzialne za współpracę z wychowawcami i wspaniałą młodzieżą zaangażowaną w realizację projektu.

Uczestnicy projektu

Zaangażowana społecznie, wrażliwa młodzież V LO wraz z wychowawcami, którzy zachęcają do pomocy innym, angażują się w realizację projektu.

3h – p. prof. Ryszard Kotowski,

3f – p. prof. Klaudia Jencz,

3c – p. prof. Magdalena Wnuk,

1a – p. prof. Urszula Kowalska,

1b – p. prof. Monika Salecka,

1c – p. prof. Anna Bysiecka- Maciaszek,

1g – p. prof. Łukasz Kopytko.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie i dary serca.

                                                                  Monika Salecka i Magdalena Kobylińska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: