„Młodzi on banking”

Czy wiesz, że korzystając z ofert bankowych masz możliwość uzyskania zniżek, np. na bilet do kina lub na siłownię? Nasz projekt pozwoli Ci poznać wszystkie korzyści, jakie dają Ci poszczególne konta, a w następstwie świadomie i samodzielnie korzystać z banków.

Jesteśmy grupą uczniów z biol – chem – matu III LO im. Unii Lubelskiej (Bartosz Świerk, Filip Cyran, Radek Sochocki, Jakub Garbacz) i Politechniki Lubelskiej z kierunku Finanse i Rachunkowość (Sebastian Bartosik) i przeprowadzamy dla uczniów lubelskich liceów w marcu cykl prelekcji „Młodzi on banking”. Z myślą o Was, drodzy licealiści, stworzyliśmy stronę facebook’ową projektu, przez którą możecie się z nami skontaktować oraz znaleźć informacje o nas i realizowanym przez nas projekcie.

Nasz projekt odbywa się w ramach międzynarodowej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Zostaliśmy objęci Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin. Naszymi partnerami jest Santander Universidades oraz III LO im. Unii Lubelskiej. Patronatów medialnych udzielili nam Polskie Radio Lublin i Radio Free.

Do zobaczenia na marcowych prelekcjach

„Młodzi on banking”