Pożegnanie klas maturalnych

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Po przywitaniu  Szanownej Dyrekcji, Wychowawców i Grona Pedagogicznego, obecnych gości oraz Drogich Maturzystów, Pan Dyrektor wygłosił  optymistyczne przemówienie, które z pewnością doda odwagi wkraczającym w dorosłość Absolwentom. Tradycją naszej szkoły jest przekazanie sztandaru szkoły przez uczniów klas trzecich przedstawicielom klas młodszych. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor wraz z Wychowawcami wręczyli świadectwa i nagrody najlepszym uczniom. Następnie głos zabrał przedstawiciel wychowawców klas trzecich Pani Jagoda Lasocka oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego poprzedniej kadencji Wiktoria Kasprzak. Po wręczeniu listów gratulacyjnych przedstawicielom rodziców klas trzecich przez Pana Dyrektora, swoją przemowę wygłosił przedstawiciel Rady Rodziców Pan Mariusz Filip. W części artystycznej zaprezentowali się: Weronika Miazek, Aleksandra Kozyra oraz Przemysław Pacek. Można przyznać, że Wy drodzy absolwenci wnieśliście bardzo dużo w mury naszej szkoły i wszyscy będziemy bardzo miło was wspominać. Życzymy sukcesów na nowym etapie waszego życia!