29 lat minęło jak jeden dzień!

W piątek 28 sierpnia 2020 roku nauczyciele V LO podziękowali Panu Dyrektorowi Zbigniewowi Jakuszko za wszystkie lata współpracy.

Szanowny Panie Dyrektorze!

Jako Rada Pedagogiczna oraz reprezentanci całej społeczności V LO czujemy się zaszczyceni, mogąc dziś podziękować za  długi czas, który poświecił Pan dla rozwoju i kształtowania poziomu pracy naszej szkoły. 29 lat oddanych „Piątce” to trwały ślad w jej historii. Każdego dnia od Pana działań zależał komfort naszej pracy, poziom nauczania i wreszcie to, co najważniejsze, a więc kształtowanie umysłów i serc naszych uczniów. Dziękujemy Panu za pracę, która wymagała  wielkiej wiedzy i wielu umiejętności – hojnie obdarował Pan tymi wartościami  naszą szkołę, czego dowodem jest bardzo dobra opinia na temat „Piątki”, a powtarzają ją kolejne pokolenia uczniów.

Panie Dyrektorze, dziękujemy również za zbudowanie dobrej, serdecznej atmosfery pracy, za Pana mądrą tolerancję i zrozumienie okazywane w trudnych sytuacjach, jakich wiele w codziennej pracy tak licznego zespołu ludzi. Dziękujemy za Pana uśmiech, poczucie humoru i serdeczność, za mądry dystans niezbędny w trudnej szkolnej codzienności.

Życzymy, aby czas wolny od zawodowych obowiązków przyniósł nową i nie mniej cenną jakość życia. Proszę też przyjąć, płynące prosto z nauczycielskich serc, życzenia zdrowia i dobrej kondycji ducha. Równie szczerze prosimy o pamięć i o dzielenie się z nami Pana bezcennym doświadczeniem.            

Rada Pedagogiczna